Rond Pasen klinkt een vraag die alles op scherp zet. Een vraag die niet wordt gesteld vanuit afstand, maar vanuit compassie: “Waarom huil je?” Het zijn de woorden die klinken bij het lege graf. Woorden die raken aan verdriet, verlies en wanhoop, maar die tegelijkertijd een ongekende Hoop geven! Want het graf is leeg. Jezus leeft!
Onder de titel ‘Waarom huil je? Jezus leeft!’ nodigen we jou uit om samen stil te staan, te luisteren te zingen en te beleven! Muziek en woorden geven ruimte aan kwetsbaarheid, maar ook aan hoop. Door prachtige luisterliederen, krachtige gospels en samenzang, is het een avond die de kern van Pasen én ons eigen leven raakt.
De tour trekt door verschillende steden en dorpen, waarbij iedere locatie haar eigen sfeer meebrengt. We hopen jullie te ontmoeten tijdens de Paastour 2026. Samen onderweg, samen zingen, samen vieren dat Hij leeft.
Kom naar één van de concerten!
| Datum | Locatie | Aanvang |
|---|---|---|
| Woensdag 25 maart | Ontmoetingskerk, IJsselstein | 20.00 uur |
| Donderdag 26 maart | Johanneskerk, Heerde | 20.00 uur |
| Vrijdag 27 maart | De Regenboog, Harderwijk | 20.00 uur |
| Zaterdag 28 maart | De Ark, Dronten | 20.00 uur |
| Zondag 29 maart | Bovenkerk, Kampen | 20.00 uur |
| Woensdag 1 april | Maranathakerk, Eindhoven | 20.00 uur |
| Donderdag 2 april | De Levensbron, Rouveen | 20.00 uur |
| Vrijdag 3 april | Wavemakers, Maassluis | 20.00 uur |
Over Charis Music
Charis Music bestaat uit een gevarieerde groep zangers met waanzinnige stemmen, ondersteund door een eigen live band. Met zorgvuldig samengestelde programma’s, eigen liederen en speciaal gearrangeerde nummers wil Charis Music Gods genade met haar bezoekers delen. Charis gelooft dat genade altijd samen gaat met zorg voor elkaar, zorg voor de mensen om je heen en zorg voor de armen en verdrukten in deze wereld. Om dat inhoud te geven, trekt Charis sinds 2023 op met Compassion.