logo

11/4
22/4
33/4
  • Help moeders en baby's in extreme armoede
  • Voor € 25,- draag je bij aan de activiteiten voor (aanstaande) moeders op het Compassion-project.
  • Voor € 50,- geef je een kraampakket aan een moeder in extreme armoede. Gevuld met belangrijke benodigdheden zoals zeep, luiers en handdoeken.
  • Voor €100,- draag je bij aan de (post) natale zorg aan een zwangere moeder in extreme armoede.
  • Voor € 25,- zorg jij voor een structurele bijdrage aan aan de activiteiten voor (aanstaande) moeders op het Compassion-project.
  • Voor € 50,- zorg jij er maandelijks voor dat een moeder in extreme armoede een kraampakket krijgt. Gevuld met belangrijke benodigdheden zoals zeep, luiers en handdoeken.
  • Voor €100,- zorg jij elke maand voor (post) natale zorg aan een zwangere moeder in extreme armoede.
  • € 0,00
  • Wil je meer dan 5000,- doneren?
    Lees hier hoe je het beste kan bijdragen.

  • Hidden
    Autofilled: Household (particulier) or Supporter (organization) Type?
  • € 0,00
  • € 0,00
  • Lees hier hoe wij omgaan met jouw persoonsgegevens en betaalinformatie.
  • Door op onderstaande knop te klikken, geef je toestemming aan Stichting Compassion Nederland om eenmalig een bedrag van je rekening af te schrijven via een incasso-opdracht.
  • Hidden

    E-commerce velden

    Velden onder deze sectie zijn verborgen en nodig om de juiste gegevens naar e-commerce in Google Analytics te sturen.

Giften aan Compassion zijn fiscaal aftrekbaar

Moeder- en babyfonds

  • Hoe wordt mijn gift besteed?

    Jouw gift aan het Moeder- en Babyfonds gaat naar het internationale fonds waaruit (zwangere) moeders en baby’s in extreme armoede geholpen worden om een goede start te krijgen.
    Ze krijgen onder andere:

    • Toegang tot verloskundige hulp en gezondheidszorg
    • Extra eten en voedingssupplementen
    • Hygiëneproducten, dekens en andere benodigdheden voor de baby
    • Bezoek aan huis
    • Opleiding voor de moeder zodat zij een inkomen kan verdienen
    • Bijeenkomsten op het Compassion-project waar de moeder steun en vriendschap krijgt van andere moeders

     

  • Zijn mijn giften fiscaal aftrekbaar?

    Ja. Compassion is door de Belastingdienst aangemerkt als ANBI. Dit betekent dat je giften en sponsorgelden aan goede doelen (vanaf de drempel van 1% van het inkomen) voor 100% aftrekbaar zijn.

    Dit betekent ook dat Compassion gebruikmaakt van de fiscale voordelen. Zo hoeft een ANBI geen successie- of schenkingsrecht te betalen over erfenissen en schenkingen. Donateurs kunnen giften van de inkomsten- of vennootschapsbelasting aftrekken.

    Door je gift vast te leggen in een schenkingsovereenkomst heb je soms extra belastingvoordeel.

    Ook voor Belgische sponsors die vanaf een Belgisch bankrekeningnummer geld overmaken, zijn giften fiscaal aftrekbaar.

  • Wat doet Compassion met mijn gegevens?

    We verzamelen wél persoonsgegevens van je, maar zorgen dat die netjes afgeschermd blijven voor derden.
    Lees meer in onze privacyverklaring.

  • SEPA incasso

    Lees hier alle informatie over onze SEPA incasso.

  • Zo besteden wij giften
  • Contact opnemen
  • RSIN (ANBI) 804560316
  • Privacy
Mogen we je wat vragen?

"*" geeft vereiste velden aan

Het lijkt erop dat je onze website wilt verlaten. Wil je vertellen waarom?*
Hulp nodig?

Als je vragen hebt over het sponsoren van een kind, over Compassion of over het gebruik van onze website willen we je graag helpen. Je kunt op de volgende manieren contact met ons opnemen:

  • Stuur een mail naar info@compassion.nl
  • Stuur een WhatsApp bericht naar 06 40 33 53 68
  • Bel naar 055 599 44 22
Wil je het formulier later invullen?

Vul je e-mailadres in en ontvang de link in je inbox.

Let op: heb je al een kind geselecteerd om te sponsoren? Dan is hij of zij wellicht later vandaag niet meer vindbaar, omdat iemand anders dit kind is gaan sponsoren. Dat is natuurlijk goed nieuws! Maar voor jou goed om te weten hoe het zit.

We gebruiken je e-mailadres alleen om je de link te sturen.
Hoe heb je het gebruik van onze website ervaren?
Hidden
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
On the Move - Volg de bus!
On the move actieweek Compassion Nederland

On the move actieweek Compassion Nederland

On the move actieweek Compassion Nederland

On the move actieweek Compassion Nederland

On the move actieweek Compassion Nederland