Als medewerker van het Sponsor Administratie Team ben je samen met je collega’s de brug tussen sponsor en sponsorkind. Jullie zorgen voor soepel lopende administratieprocessen en daardoor voor een goede sponsorbeleving.

Je werkzaamheden bestaan uit:

  • Het invoeren en controleren van nieuwe sponsoringen.
  • Het behandelen van vragen van sponsors om gegevens aan te passen of om materiaal toe te sturen.
  • Ervoor zorgen dat nieuwe informatie over sponsorkinderen op een passende manier bij de sponsor komt.
  • Het verwerken van de brieven van de sponsors en sponsorkinderen. Je volgt het proces op de voet en bent flexibel bij onverwachte gebeurtenissen in het proces.
  • Het informeren van de sponsor waarvan het sponsorkind het project verlaten heeft.
  • De verwerking van de tweejaarlijkse update-foto van de sponsorkinderen.
  • Het onderhouden van internationale contacten met collega’s.
  • Het beantwoorden van sponsorvragen.

Nieuwsgierig geworden en meer weten?

Ben je enthousiast? Solliciteer dan direct via de button. We ontvangen graag voor 25 juni jouw motivatiebrief en cv t.a.v. Daisy Velthuis. Meer weten over de vacature of over de cultuur van Compassion? Bel gerust naar 055 599 44 22 of stuur een e-mail met je vraag naar vacatures@compassion.nl.

Het eerste gesprek wordt gehouden op donderdag 29 juni . Na het eerste gesprek bieden we de optie om een dagdeel mee te lopen met het team. Het tweede gesprek vindt plaats op donderdag 6 juli.